Zpět na přehled projektů

Dům z Ytongu snadno a rychle 

přidal/a Lenka, okres Vyškov

Dům z Ytongu snadno a rychle 

přidal/a Lenka, okres Vyškov

Hlasování bylo ukončeno před 644 dny

297
hlasů
Novostavba
Svépomocí
135 m2
Začátek stavby:
Září 2016
Dokončení stavby:
Květen 2017

Proč právě tato stavba?

Náš příběh začal jednoduše. Šli jsme si za svým snem a ten si i splnili. Několik let jsme hledali spravný pozemek, aby splňoval naše hlavní podmínky- blízko Brna a hlavně blízko do specialní školy, kam musí docházet nejstarší dcerka. Chtěli jsme bezbariérový dům, nic velkého ani malého, zahradu akorát :-)

A nakonec jsme po 4 letech, při velkém štěstí našli pozemek s vypracovaným projektem a postavenou základovou deskou, přesně pro takový dům jaký jsme chtěli- bungalov 4+kk. Chtěli jsme stavbu rychlou a vyhnout se komplikacím, proto Ytong byl jasná volba. Jsme maximálně spokojení a neměnili bysme na domě vůbec nic.

Stavěli jsme svépomocí s velkou pomocí rodiny a přátel, hlavní architekt a designér jsem byla já sama. První cihla se pokládala v listopadu 2016 a my se v červenci 2017 stěhovali. Stavba byla rychlá , bez komplikací a vše navazovalo a šlo podle plánu.

Nejvíce času a dřiny bylo na zahradě a terénu okolo domu, ale díky šikovnému manželovi jsme si mohli už druhý rok od začátku stavby užívat hotové zahrady, my i naše tři krásný děti....

 

Komentáře